Jak můžete přispět na chod naší organizace?

Stačí si vybrat z několika níže uvedených možností. Děkujeme, že jste s námi 🙂

1. Přispějte nákupem online

Nákupem zboží v oblíbeném eshopu přispějete na naše dětské centrum a při tom nezaplatíte ani korunu navíc. Více informací o této skvělé aplikaci získáte na partnerském webu www.givt.cz. Vyberte si obchod, klikněte na něj a nakupujte ›

Další obchody ...

Zde si můžete vybrat desítky dalších obchodů. Pro příspěvek naší organizaci je potřeba správně nastavit aplikaci před nákupem. Více info v níže uvedeném videu.

Upozornění: Bez aktivace cookies nepřispějete!

Většina uživatelů internetu má tzv. Cookies na svém zařízení (PC, notebooku, tabletu, mobilu) zapnuté z výroby. Přesto se může stát, že jste si toto nastavení změnili a poté bohužel není možné nákupem v oblíbeném eshopu DC Pampeliška přispět 🙁 Pro tento případ si můžete vaše nastavení zkontrolovat klikem na níže uvedené tlačítko. Děkujeme, že nás podporujete.

Přidejte si k nákupu Pomocníka!

  • Při návštěvě e-shopu vás upozorní, že můžete pomáhat.
  • Pomocník je zdarma a zcela bezpečný.
  • Nezpomaluje chod počítače a neobsahuje reklamy.
  • Možnost nákupu anonymně i jako registrovaný zákazník (budete vidět kolik jste naší organizaci nákupem přispěli).

2. Věnujte DC věcný nebo peněžitý dar

Dětské centrum Pampeliška může získat dar od fyzické nebo právnické osoby a to pouze bez protiplnění. Dárci tudíž neposkytne žádnou protislužbu, např. propagaci či umístění reklamy apod. Dary mohou být peněžní nebo nepeněžní. Nepeněžní dary mohou být ve formě dlouhodobého majetku včetně toho drobného nebo zásob. Dárce může naší organizaci darovat peníze nebo službu.

  • bankovní spojení: Komerční banka, a.s.
  • č.b.ú.: 19-745190267 / 0100

 

3. Staňte se partnerem DC

Jsme otevřeni jakékoliv spolupráci, která pomůže bezproblémovému chodu dětského centra Pampeliška. Organizátoři sbírek, řemeslníci, poskytovatelé služeb, dobrovolníci a další osoby z Rýmařova a okolí, ale i ti přespolní nabízí našemu centru pomocnou ruku, které si velmi vážíme. Jsme rádi, že jste s námi. Děkujeme 🙂

4. Vzájemná pomoc

Líbí se Vám naše webové stránky? Jejich tvorbu realizovala místní firma Martina Vrbeníka (www.epartak.cz). Po vzájemné dohodě s tímto partnerem, nabízíme možnost propagace vaší firmy na našem webu. V případě využití služeb výše uvedené firmy zároveň přispějete naší organizaci finanční částkou ve výši 5 -15% z celkové ceny realizovaného projektu. Například:

Ještě si nejste jisti svoji investicí. Podívejte se na některé realizace Eparťáka. Říká se, že: „Firma, která není vidět na internetu, jako kdyby nebyla“ a v době různých pandemií, toto tvrzení platí dvojnásobně.

Nyní už stačí vyplnit níže uvedený formulář. Děkujeme Vám za vstřícnost 🙂

maximálně cenu (v Kč): 5000